parallax background

O nas

Poznaj Chatę Otulina

Cześć ! Ahoj ! Witamy na stronie Chaty Otuliny!


CHATA OTULINA to gościnny dom, położony w Sudetach Środkowych, u podnóża Gór Stołowych, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Chata o unikalnej i niepowtarzalnej architekturze. To przestronny i przytulny dom o cechach regionalnej architektury ziemi kłodzkiej. Sercem chaty jest monumentalny hall, który stanowi swoiste forum, będące miejscem, gdzie wszyscy się spotykamy i poznajemy. Chata wzorowana na dawnych zajazdach i schroniskach ziemi wałbrzyskiej. Chata Otulina łączy tradycję z nowoczesnością. Położona w pięknej scenerii, na pograniczu polsko-czeskim, otoczona Górami Stołowymi, z ich najwyższym szczytem - Szczelińcem Wielkim. Chata oferuje pokoje 2,3,4-osobowe w standardzie ze śniadaniem w formie bufetu.

Dzięki wyjątkowemu położeniu i oszkleniu obiektu, Góry Stołowe stale towarzyszą naszym gościom. Chata Otulina jest doskonałym miejscem wypadowym, aby zwiedzać, spacerować, uprawiać nordic-walking, jeździć na rowerze, biegać, morsować, wędkować, odpoczywać. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy kochają góry i aktywny wypoczynek.


Jeśli chcesz zjeść śniadanie w towarzystwie kawalera - Szczelińca Wielkiego i czeskiej panny-Koruny, lubisz ciepło kominka, domowe posiłki i kawę, to wpadnij do nas - OTULIMY CIĘ!